Dartshop DAS Roggel de grootste in Limburg Dartpijlen, Dart flights, Dart Shafts, Dart borden, dart shirts, dart benodigheden. Online en in de Winkel snelle levering. uitstekende prijzen
Suchen
Zeige die Preise inklusive Mehrwertsteuer
Deutsch
All Categories
Menu Close

SHOT BANDIT DURRO DARTBOARD

Hersteller: Shot Darts
SHOT BANDIT DURRO DARTBOARD
Artikelnummer: 29009
Verfügbarkeit: Kein Lagerbestand - wird nachgeliefert, sobald wieder Bestand verfügbar ist.
€84,95
i h
Bitte wählen Sie die Adresse, an die Sie versenden möchten
Versand an
*
*
Versandart
Name
Voraussichtliche Lieferung
Preis
Keine Versandoptionen

SHOT BANDIT DURRO DARTBORD

Dit Bandit durro darttboard van shot is gemaakt van sisal met een hoge dichtheidsgraad, hierdoor zou het bord langer mee moeten gaan. Dit voelt echter aan dat het dartbord harder is. Ook is de bedrading zeer dun en heeft geen "nietjes"om de bedrading vast te houden. Deze is er zoals alle andere in de sisal geperst.  Dit Durro dartbord heeft een zeer goede verf afwerking. Hierdoor is het bord van uitmuntende kwaliteit


Enkele bijzondere punten van de Shot Bandit Boards zijn:

  • 50% dunner mesdraad dan normaal zorgt er voor dat het aantal bouncers nihil wordt. Dit mesdraad is wit gepoedercoated om het nog sterker te maken.
  • Black coated numberring; zorgt dat de wit blijvende nummers goed zichtbaar zijn waardoor je een betere focus op het bord hebt.
  • Backing Support; Er zit een support cardboard met klipjes bij dit dartbord om de beweging van het bord te voorkomen. Ook houdt dit cardboard veel geluid tegen speciaal voor appartementen of gehorige huizen.
  • Dartbordring van hard gerecycled plastic om de nummerring makkelijk te verplaatsen en dit geeft het dartbord de luxe uitstraling.
  • Bij elk Shot Bandit dartbord zit een meetlint om het dartbord perfect op te hangen.
  • Bij elk Shot Bandit dartbord wordt een instructieboekje meegeleverd.